İstanbulland Gayrimenkul, sektöründe 20 yıllık bilgi ve deneyime sahip kadrosuyla gayrimenkul sektörünün öncü firmaları arasında faaliyet göstermektedir. Gayrimenkul alanındaki gelişim fırsatlarını doğru ve zamanında değerlendiren İstanbulland, müşterilerinin maksimum yatırım karı elde etmesi için bu fırsatları kazanca çevirmektedir. Kazançlı bir yatırımın yanı sıra, değerler oluşturmak ve nitelikli projeler üretmek en önemli hedeflerindendir. Firmamız projelerini günümüz şartlarına göre değerlendirmekte fakat geleceğe göre biçimlendirmektedir. Buda sektörde firmamızın farkını ortaya koymanın yanı sıra, binlerce kazançlı ve memnun müşteri meydana getirmektedir. İstanbulland'de maksimum müşteri mennuniyeti prensib edilmiştir, firmamınz müşterilerini dinleyen, anlayan ve tüm sorularını cevaplandıran, onları en doğru yatırıma yönlendiren, alanında uzman bir ekiple hizmet vermektedir. İstanbulland'e gelerek uzun yıllar çalışıp elde ettiğiniz birikimlerinizi karlı bir yatırıma, mutlu bir geleceğe dönüştürebilirsiniz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin bütçelerine en uygun, doğru ve kazançlı gayrimenkul yatırımını yapmasını sağlamak. Kaliteli, dürüst ve güvenilir bir çalışma prensibiyle, müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Vizyonumuz

Tüm yatırımcılarımız için kalıcı ve kazançlı değerler oluşturmak. Bilgisini, enerjisini, kaynaklarını ve becerilerini en üst kalitede planlayarak, bunları gelecek vaad eden gayrimenkul projeleriyle birleştirmek. Müşterilerin nesiller boyu kazanç ve refah sağlayacak gayrimenkul projelerine yatırım yapmasını sağlamak.

Değerlerimiz

Nitelikli ve öncü bir firma olmak.
Değerli projeler üretmek ve bu projelere yaşam kalitesi katmak.
Hukuka ve ortak değerlere karşı hesap verebilir olmak.
Yasalara ve yönetmeliklere uygun projeler üretmek.
Talebe yönelik en doğru ve kazançlı çözümü sunmak.
Yatırımcıların bünyesinde yer edecek ve fark yaratacak hizmet anlayışını oluşturmak.